تاریخ 1396/06/03         ساعت 13:24:40     گروه خبری خبر

مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت و هیئت همراه از پروژه پردیس کارت و روند اجرایی آن در شهر پردیس بازدید کردند
به گزارش سرمدنیوز از روابط عمومی شرکت سیمرغ تجارت، علیرضا کریمی طی این بازدید با بهمن گوهری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر پردیس دیدار و در خصوص توسعه پروژه پردیس کارت، ترویج همگانی فرهنگ استفاده از خدمات نوین پرداخت خرد و هوشمندسازی شهر گفتگو کرد.
در این بازدید شاهین پیری، مدیرعامل باشگاه مشتریان بانک تجارت حضور داشت و در خصوص توسعه خدمات بانک تجارت در شهر پردیس و حومه نیز رایزنی‌های انجام گرفت.
لازم به ذکر است، شهروندان پردیس با داشتن پردیس کارت و یا کارت‌های کیف پول بانک تجارت می‌توانند پرداخت‌های خود در ناوگان حمل و نقل شهر پردیس و تهران را به سهولت انجام دهند.
کریمی همچنین در حاشیه این بازدید به همراه دربندسری، کارشناس بازاریابی مدیریت شعب شمال شرق بانک تجارت از شعبه خرمدشت به عنوان نزدیک‌ترین شعبه به پردیس بازدید کرد و در جریان صدور و ارائه کارت کیف پول سیمرغ قرار گرفت.
وی گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود و نیاز منطقه پردیس به خدمات بانکداری الکترونیک و غیر حضوری ایجاد یک شعبه ۲۴ ساعته در این منطقه ضروری به نظر می‌رسد.
پردیس کارت سیمرغ تجارت شهریورماه سال گذشته با حضور محمدعلی نجفی (+) رونمایی شد و تا کنون بیش از ۳۵۰۰ عدد از آن در اختیار شهروندان شهر پردیس قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت ماه پیش نیز از پروژه فراکارت در شهر اراک بازدید کرده بود.
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :