تاریخ 1396/08/03         ساعت 13:42:17     گروه خبری خبر

شرکت سیمرغ تجارت، ارائه دهنده راهکارهای پرداخت خرد در سومین نمایشگاه تراکنش از جدیدترین سرویس خود، تحت عنوان «شارژ کیف پول از طریق موبایل» رونمایی کرد
به گزارش سرمدنیوز از روابط عمومی سیمرغ تجارت، مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت در خصوص سرویس جدید این شرکت که امکان شارژ کیف پول از طریق موبایل را فراهم می‌سازد گفت: شارژ کیف پول تا کنون تنها ازطریق پایانه‌های فروش و دستگاه های خودپرداز قابل ارائه بود و ما برای اولین بار سرویسی ارائه می‌کنیم که شارژ کیف پول الکترونیک از طریق موبایل را امکان پذیر می کند.
وی افزود: این خدمت در حال حاضر صرفا توسط شرکت سیمرغ تجارت ارائه می‌شود و به وسیله آن تمام دارندگان کیف پول تجارت و دارندگان کارت های شهروندی (در شهرهای زنجان، اراک، پردیس و اندیشه) می‌توانند کارت خود را از طریق موبایل شاژ کنند.
کریمی ادامه داد: با ارائه این سرویس نقطه شارژ همواره همراه مشتری بوده و در همه جا در دسترس است و یکی از بزرگترین مشکلاتی که مشتریان برای شارژ کیف پول با آن مواجه بودند مرتفع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت، در پاسخ به سؤالی مبنی بر علت حضور این شرکت به صورتی متفاوت و خلاقانه در سومین نمایشگاه تراکنش گفت: با توجه به رسالت این شرکت که ارائه خدمات پرداخت خرد است تصمیم گرفتیم امسال به صورتی متفاوت در نمایشگاه حاضر شویم. در همین راستا نقطه شارژ و نقطه مصرف را برای بازدیدکنندگان به شکلی ملموس پیاده‌سازی کردیم. بدین منظور از یک وسیله بازی برای شبیه‌سازی نقطه مصرف کارت کیف پول استفاده کردیم تا دارندگان کارت در غرفه ما کارت خود را شارژ کنند و همین‌جا از طریق بازی از آن استفاده نمایند.
لازم به ذکر است ارائه این خدمت در حال حاضر در شهربازی شهرهای زنجان و یزد عملیاتی می باشد.
کریمی در انتها از مزایای استفاده از کارت کیف پول بجای کارت بانکی متصل به حساب گفت: استفاده از کیف پول علاوه بر سرعت انجام تراکنش، باعث افزایش امنیت در تراکنش ها می شود.
همچنین انجام تراکنش از بستر کیف پول باعث کاهش چشمگیر هزینه های بانک ها در مقایسه باتراکنش های برخط می شود.
شرکت سیمرغ تجارت به منظور معرفی راهکارها و محصولات خود در حوزه پرداخت خرد از ۲ الی ۴ آبان ماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه ITE 2017، سالن تهران غرفه 29 و 30 حضور خواهد داشت.
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :