تاریخچه سیمرغ
شرکت سامانه های یکپارچه سیمرغ تجارت (سهامی خاص) به شماره ثبتی 423606 در تاریخ 91/1/16 در زمینه ارائه راهکارهای نوین بانکی با تمرکز بر پرداخت خرد الکترونیکی فعالیت خود را آغاز نمود.
با توجه به نیاز بازار به فراهم سازی بستری مناسب جهت جمع آوری پول خرد و الکترونیکی کردن آن، بانک تجارت به عنوان اولین بانک پس از نیازسنجی های بازار با همکاری شرکت توسن اقدام به راه اندازی و تاسیس شرکتی که توانایی انجام پروژه های کیف پول الکترونیک را داشته باشد، نمود.
رسالت و ماموریت شرکت سیمرغ تجارت به عنوان مجری کارت کیف پول الکترونیک بانک تجارت، نوآوری در خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیکی با تمرکز بر توسعه پرداخت خرد و خدمات ارزش افزوده می باشد.
خطوط کسب و کار شرکت را به‌صورت کلی در حوزه‌های کیف پول مبتنی بر تراشه (شامل کارت کیف پول تجارت، کارت شهروندی، کارت‌های کیف پول دانشجویی و...) و خدمات نوین پرداخت الکترونیک از جمله سامانه هوشمند پرداخت کرایه و سامانه ناوبری و پایانه‌های چندمنظوره فروشگاهی خلاصه نمود.
این شرکت با تکیه بر توانمندی های خود و داشتن نیروهای کارآمد، متختصص و مجرب می تواند ترکیبی از بهترین و اولین ها را در عرصه پرداخت های خرد ارائه دهد.

شماره ثبت: 423606
شناسه ملی: 10320747147
کد اقتصادی: 411415775353